Аэразольны дыспенсер- гэта прылада, якая можа палепшыць якасць паветра ў жылых і працоўных памяшканнях, аўтаматычна ачысціць паветра і дадаць водар. Яна можа ліквідаваць розныя пахі ў паветры, стэрылізаваць і пастаянна падтрымліваць водар паветра ў памяшканні, што бяспечна для арганізма чалавека. Спецыі здабываюцца з натуральных раслін. Натуральныя водары маюць асвяжальны эфект. Выкарыстоўваецца для распылення аэразольных папаўненняў, каб павялічыць прыемны пах у туалеце, гасцініцы, офісе, перамоўнай зале, ваннай пакоі і г.д.
| Нумар тавару: | ADS01 |
| Памер прадукту: | 212x90x90 мм |
| Колер: | Белы |
| Матэрыял: | PP |
| Вага прадукту: | 185 г |
| Інтэрвал часу: | 5/15/30 хвілін (рэгулюецца) |
| Блок харчавання: | 2 батарэйкі тыпу АА (не ўключаны) |
| Дазаванне: | 0,1 мл |
| Усталёўка: | Насценны, настольны |
| Сумяшчальная ёмістасць аэразоля: | 300 мл |
| Сумяшчальны памер аэразоля (В х дыяметр): | Прыблізна 14 х 6,5 см |
| Прымяненне: | хатняя ванная пакой, грамадскі туалет, гасцініца, рэстаран і многае іншае |
| У камплект уваходзіць:: | 1 х АўтаматычныАэразольны дыспенсер(батарэя і аэразоль не ўваходзяць у камплект) |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упакоўка: | 24 шт./кардонная скрынка, бяспечная ўпакоўка |
| Памер кардоннай скрынкі: | 50X38X22 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 4,39/4,98 кг |
КампаніяПрацэс кантролю якасці дазатараў мыла
1. Праверка сыравіны і запасных частак, 100% праход
2. Праверка вытворчага працэсу, 100% праход
3. Выпрабаванне гатовай прадукцыі, такой як блок харчавання, каліброўка і вымярэнне тэмпературы, функцыя помпы і г.д., 100% праходжанне
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd - гэта вопытны вытворца, размешчаны ў Шэньчжэне, Кітай, з перадавым вытворчым абсталяваннем, вопытнай камандай даследчыкаў і распрацоўшчыкаў, фабрыкай плошчай больш за 3000 кв. футаў, мы ў асноўным вырабляем розныя дазатары дэзінфікуючых сродкаў для рук.
Нашы дазатары мыла маюць розныя прымянення, такія як гасцініцы, дома, офісы, школы, гандлёвыя цэнтры і г.д., з вымярэннем тэмпературы або без яго, і могуць быць размешчаны на стале, сцяне або штатыве, а таксама маюць мноства патэнтаў і сертыфікатаў, такіх як CE, RoHs, FCC.
Мы не толькі прапануем прадукцыю, але і пастаўляем кароткія, поўныя і індывідуальныя дызайны ў адпаведнасці з патрабаваннямі кліентаў. У нас ёсць прафесійная каманда па кантролі якасці, і мы гарантуем, што ўся прадукцыя правяраецца на адпаведнасць крытэрыям AQL перад адпраўкай.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.