Аўтаматычны дыспенсер для паветра Siweiyi — гэта стандартны дыспенсер з батарэйным харчаваннем, які аўтаматычна распыляе аэразольныя спрэі праз запраграмаваныя прамежкі часу. Ён працуе найбольш эфектыўна, калі яго ўсталяваць на сцяну на вышыні не менш за сем футаў ад падлогі.
| Нумар тавару: | ADS05 |
| Памер прадукту: | 212x90x90 мм |
| Колер: | Белы |
| Матэрыял: | PP |
| Вага прадукту: | 185 г |
| Інтэрвал часу: | 5 / 15 / 30 хвілін (рэгулюецца) |
| Блок харчавання: | 2 батарэйкі тыпу АА (не ўключаны) |
| Дазаванне: | 0,1 мл |
| Усталёўка: | Насценны, настольны |
| Сумяшчальная ёмістасць аэразоля: | 300 мл |
| Сумяшчальны памер аэразоля (В х дыяметр): | Прыблізна 14 х 6,5 см |
| Прымяненне: | хатняя ванная пакой, грамадскі туалет, гасцініца, рэстаран і многае іншае |
| У камплект уваходзіць:: | 1 х аўтаматычны аэразольны дазатар (батарэя і аэразоль не ўваходзяць у камплект) |
| Сертыфікат: | CE, ROHS |
| Упакоўка: | 24 шт./кардон |
| Памер кардоннай скрынкі: | 50X38X22 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 4,39/4,98 кг |
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.