Вялікая ёмістасць: гэты аўтаматычны дазатар дэзінфікуючага сродку для рук мае вялікую ёмістасць 1200 мл, падыходзіць для выкарыстання розных дэзінфікуючых вадкасцей і сродкаў для рук, для штодзённага і прафесійнага выкарыстання, ідэальна падыходзіць для дома, гасцініц, бальніц або іншых грамадскіх месцаў.
Аўтаматычнае кіраванне з дапамогай датчыка: бескантактавая прылада для дэзінфекцыі рук прызначана для распылення дэзінфікуючага сродку для рук або спірту і аўтаматычнага дазавання спрэю, што дазваляе хутка і лёгка дэзінфікаваць рукі і ліквідуе перакрыжаванае забруджванне, дасягаючы аптымальнай гігіены рук.


| Нумар тавару: | K9 Pro Dual |
| Памер прадукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напружанне: | 5 В 2 А |
| Ёмістасць: | 1200 мл |
| Вымярэнне адлегласці: | 2-10 см |
| Гучнасць гуку: | 1-4 узроўняў Рэгуляваны |
| Дазаванне: | 0,1-2 мл рэгуляваны |
| Усталёўка: | Насценны, настольны, штатыў |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дыяпазон вымярэнняў: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Тэмпература сігналізацыі: | Рэгуляваны |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляцыя на 18 мовах: | |
| Кітайская, англійская, іспанская, японская, партугальская, карэйская, нямецкая, французская, руская, італьянская, арабская, турэцкая, тайская, камбаджыйская, інданезійская, бенгальская, хіндзі, в'етнамская | |
| Падвойны пакет K9 Pro: | 1 шт./каляровая скрынка; 9 шт./кардонная скрынка |
| Аднакаляровая скрынка ўключае: 1 дазатар, 1 паддон для кропель, 1 інструкцыю, 1 USB-кабель, 2 насценныя шрубы. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35 см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Камплект штатыва: | 1 шт./карычневая скрынка; 20 шт./кардонная скрынка |
| 71X38X32 см | |
| 15,8/16,5 кг | |
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.