Вялікая ёмістасць: гэты аўтаматычны дазатар дэзінфікуючага сродку для рук мае вялікую ёмістасць 1000 мл, падыходзіць для выкарыстання розных дэзінфікуючых вадкасцей і сродкаў для рук, для штодзённага і прафесійнага выкарыстання, ідэальна падыходзіць для дома, гасцініц, бальніц або іншых грамадскіх месцаў.
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць дазатар мыла, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння, не дакранаючыся да дазатара мыла. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д.

| Нумар тавару: | F1307 з падстаўкай |
| Памер дазатара мыла: | 120x120x260 мм |
| Колер дазатара мыла: | Белы |
| Ёмістасць дазатара мыйнага сродку: | 1000 мл |
| Матэрыял дазатара мыла: | 100% натуральны інжынерны пластык ABS |
| Бутылка для мыла: | Шматразовы |
| Вага дазатара мыла: | 0,90 кг |
| Харчаванне ад: | Акумулятар памеру 4*C або адаптар 110 В/220 В |
| Падлогавая падстаўка: | Матэрыял паддона: метал з парашковым пакрыццём Матэрыял трубы: алюміній з парашковым пакрыццём Матэрыял асновы падстаўкі: сталь з парашковым пакрыццём |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дазоўка выкарыстання: | 1-вадкасны помпа: 1 мл кожны раз |
| 2-пенны помпа: 0,8 мл кожны раз | |
| 3-распыляльны помпа: 0,8 мл кожны раз | |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упакоўка: | 1 камплект/скрынка |
| Памер кардоннай скрынкі: | 36X34X20 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 5,6/6,2 кг |
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.