Аўтаматычнае кіраванне з дапамогай датчыка: бескантактавая прылада для дэзінфекцыі рук прызначана для распылення дэзінфікуючага сродку для рук або спірту і аўтаматычнага дазавання спрэю, што дазваляе хутка і лёгка дэзінфікаваць рукі і дасягнуць аптымальнай гігіены рук.
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць дазатар мыла, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння, не дакранаючыся да дазатара мыла. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д.
| Нумар тавару: | DAZ-BOX з падлогавай падстаўкай |
| Памер прадукту: | 410x200x120 мм |
| Колер: | Срэбра |
| Ёмістасць: | 2500 мл |
| Матэрыял: | Метал з парашковым пакрыццём |
| Час выдачы: | 0,2-0,5 с |
| Адлегласць выдачы | 1,5-3 цалі |
| Падлогавая падстаўка: | Матэрыял паддона: метал з парашковым пакрыццём Матэрыял трубы: алюміній з парашковым пакрыццём Матэрыял асновы падстаўкі: сталь з парашковым пакрыццём |
| Тып помпы: | Кропля/спрэй/пена (па жаданні) |
| Электразабеспячэнне 1: | Электрычны пастаянны ток |
| Электразабеспячэнне 2: | 4 батарэі памеру C |
| Шырокі тэрмін службы батарэі: | >30 000 цыклаў |
| Сертыфікат | CE, RoHS, FCC |
| Упакоўка: | 1 камплект/скрынка |
| Памер кардоннай скрынкі: | 47X36,5X39,5 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,5/10,35 кг |




З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.