Вялікая ёмістасць: гэты аўтаматычны дазатар дэзінфікуючага сродку для рук мае вялікую ёмістасць 1200 мл, падыходзіць для выкарыстання розных дэзінфікуючых вадкасцей і сродкаў для рук, для штодзённага і прафесійнага выкарыстання, ідэальна падыходзіць для дома, гасцініц, бальніц або іншых грамадскіх месцаў.
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць дазатар мыла, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння, не дакранаючыся да дазатара мыла. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д.
Аўтаматычнае кіраванне з дапамогай датчыка: бескантактавая прылада для дэзінфекцыі рук прызначана для распылення дэзінфікуючага сродку для рук або спірту і аўтаматычнага дазавання спрэю, што дазваляе хутка і лёгка дэзінфікаваць рукі і ліквідуе перакрыжаванае забруджванне, дасягаючы аптымальнай гігіены рук.


| Нумар тавару: | K9 Pro Dual |
| Памер прадукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напружанне: | 5 В 2 А |
| Ёмістасць: | 1200 мл |
| Вымярэнне адлегласці: | 2-10 см |
| Гучнасць гуку: | 1-4 узроўняў Рэгуляваны |
| Дазаванне: | 0,1-2 мл рэгуляваны |
| Усталёўка: | Насценны, настольны, штатыў |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дыяпазон вымярэнняў: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Тэмпература сігналізацыі: | Рэгуляваны |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляцыя на 18 мовах: | |
| Кітайская, англійская, іспанская, японская, партугальская, карэйская, нямецкая, французская, руская, італьянская, арабская, турэцкая, тайская, камбаджыйская, інданезійская, бенгальская, хіндзі, в'етнамская | |
| Падвойны пакет K9 Pro: | 1 шт./каляровая скрынка; 9 шт./кардонная скрынка |
| Аднакаляровая скрынка ўключае: 1 дазатар, 1 паддон для кропель, 1 інструкцыю, 1 USB-кабель, 2 насценныя шрубы. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35 см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Камплект падлогавай падстаўкі: | 1 шт./карычневая скрынка; 6 шт./кардонная скрынка |
| 62X22X36 см | |
| 21/22 кг | |
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.