Асаблівасці
Аўтаматычны дазатар мыла з датчыкам: бескантактавы аўтаматычны дазатар мыла прызначаны для распылення дэзінфікуючага сродку для рук або спірту і аўтаматычнага дазавання спрэю, што дазваляе хутка і лёгка дэзінфікаваць рукі і ліквідуе перакрыжаванае забруджванне, дасягаючы аптымальнай гігіены рук.
Працуе ад батарэек: гэты дазатар мыла для спірту працуе ад батарэек, а таксама можа сілкавацца ад адаптара. (Адаптар для зарадкі і батарэйкі не абсталяваны)
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць дазатар мыла, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння, не дакранаючыся да дазатара мыла. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д.
Спецыфікацыя
| Тэхналагічныя параметры | |
| Нумар мадэлі | Ф1407 |
| Батарэя | 4 батарэйкі тыпу C або USB-кабель |
| Матэрыялы | высакаякасны ABS+HDPE, не перапрацаваны |
| Колер | белы, іншыя колеры можна наладзіць |
| Вымярэнне | 121,7x131,5x302 мм |
| Ёмістасць | 2500 мл |
| Вага прадукту | 0,95 кг |
| Упакоўка | 1 шт./унутраная скрынка; 10 шт./кардонная скрынка |
| Памер кардоннай упакоўкі | 81X33X36,5 см |
| Тыпы фарсунак | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Размяшчэнне | Насценны, настольны, штатыў |
Уключае:
Дыспенсер x1
USB-кабель х1
Кіраўніцтва x1
Падтрымліваючая спражка x1
Шрубы для мацавання на сцяне x2
Заўвагі: батарэі і зарадная прылада не ўваходзяць у камплект
Прымяненне:
Аўтаматычны бескантактавы дазатар мыла Siweiyi шырока выкарыстоўваецца для дэзінфекцыі рук у дома, офісе, гасцініцы, гандлёвым цэнтры, школе, бальніцы і г.д., даступны для індывідуальнага і грамадскага выкарыстання.
Абслугоўванне кліентаў
1. На ваш запыт адносна нашай прадукцыі або цаны будзе дадзены адказ на працягу 24 гадзін.
2. Працягвайце інфармаваць нашых кліентаў аб вытворчым працэсе і пры неабходнасці дапамагаць арганізоўваць праверку якасці.
3. Аднагадовая гарантыя і адказнае пасляпродажнае абслугоўванне.
4. Прафесійная каманда продажаў і інжынераў, каб забяспечыць добры вопыт пакупкі.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.