Асаблівасці
Аўтаматычнае кіраванне з дапамогай датчыка: бескантактавая прылада для дэзінфекцыі рук прызначана для распылення дэзінфікуючага сродку для рук або спірту і аўтаматычнага дазавання спрэю, што дазваляе хутка і лёгка дэзінфікаваць рукі і ліквідуе перакрыжаванае забруджванне, дасягаючы аптымальнай гігіены рук.
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць дазатар мыла, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння, не дакранаючыся да дазатара мыла. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д.
Спецыфікацыя
| Нумар тавару: | Ф1307 |
| Памер прадукту: | 120x120x260 мм |
| Колер: | Белы |
| Ёмістасць: | 1000 мл |
| Матэрыял: | 100% натуральны інжынерны пластык ABS |
| Пляшка: | Шматразовы |
| Вага прадукту: | 0,90 кг |
| Харчаванне ад: | 4 батарэйкі памеру C або адаптар 110 В/220 В * Батарэйкі ў камплект не ўваходзяць |
| Усталёўка: | Насценны/падлогавы мантаж |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дазоўка выкарыстання: | 1-вадкасны помпа: 1 мл кожны раз |
| 2-пенны помпа: 0,8 мл кожны раз | |
| 3-распыляльны помпа: 0,8 мл кожны раз | |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упакоўка: | 1 шт./карычневая скрынка; 15 шт./кардонная скрынка |
| Памер кардоннай скрынкі: | 65,5X41X29 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 13,80/14,50 кг |
Спіс рэчаў:
Дыспенсер x1
USB-кабель х1
Кіраўніцтва x1
Шрубы для мацавання на сцяне x2
Падтрымліваючая спражка х 1
Заўвагі: батарэйкі і USB-адаптар не ўваходзяць у камплект
Забеспячэнне якасці:
1. Кожны вытворчы працэс правяраецца нашай камандай кантролю якасці
2. Якасць гарантуецца прафесійным інжынерам
3. Сертыфікаты CE, FCC, ROHS зацверджаны і маюць уласныя патэнты
Абслугоўванне кліентаў
1. На ваш запыт адносна нашай прадукцыі або цаны будзе дадзены адказ на працягу 24 гадзін.
2. Працягвайце інфармаваць нашых кліентаў аб вытворчым працэсе і пры неабходнасці дапамагаць арганізоўваць праверку якасці.
3. Аднагадовая гарантыя і адказнае пасляпродажнае абслугоўванне.
4. Прафесійная каманда продажаў і інжынераў, каб забяспечыць добры вопыт пакупкі.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.