Відэа
Спецыфікацыя
| Нумар тавару: | DAZ08 |
| Памер прадукту: | 83X107X206 мм |
| Напружанне: | Пастаянны ток 6 В |
| Ёмістасць: | 320 мл |
| Вымярэнне адлегласці: | 0~45 мм |
| Асноўны матэрыял: | АБС |
| Усталёўка: | Настольны кампутар |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Харчаванне ад: | 4 батарэйкі тыпу АА (не ўключаны) |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упакоўка: | 1 шт./каляровая скрынка; 48 шт./кардонная скрынка |
| Памер каляровай скрынкі: | 105X80X230 мм |
| Памер кардоннай скрынкі: | 47,5X49X43 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 12,20/13,50 кг |
Часта задаваныя пытанні
Пытанне 1: Прадукт танны, ці гарантавана якасць?
A1: У нас больш за 10 гадоў вопыту вытворчасці і продажаў, і на ўсе прадукты распаўсюджваецца гарантыя 12 месяцаў.
Пытанне 2: Ці можам мы заказаць толькі ўзоры для тэставання перад афармленнем замовы?
A2: Вядома, узор замовы прымальны для нас.
Пытанне 3: Як вы звычайна адпраўляеце тавар? І колькі часу патрабуецца на дастаўку?
A3: Для ўзораў і невялікіх заказаў, экспрэс-дастаўка звычайна займае 3-5 дзён. Для вялікіх заказаў, калі вам патрэбна тэрміновая дастаўка, мы можам адправіць тавар паветраным транспартам. Калі вы хочаце зэканоміць на перавозцы, мы можам адправіць іх морам, што зойме каля 30-50 дзён у залежнасці ад пункта прызначэння.
Пытанне 4: Ці прымаеце вы OEM і ODM?
A4: Так, мы можам наладзіць прадукты, этыкеткі, упакоўку.
Пытанне 5: Які працэс замовы індывідуальных прадуктаў?
A5: Падайце спецыфікацыі прадукту або канкрэтныя патрабаванні -- цытата -- пацверджанне цытаты -- перадаплата за дэпазіт -- пацверджанне вытворчага чарцяжа -- выраб прэс-формы -- выраб узору - пацверджанне ўзору -- масавая вытворчасць - дастаўка -- пасляпродажнае абслугоўванне
Пытанне 6: Ці мае прадукт сертыфікат?
A6: Большасць неіндывідуальных прадуктаў сертыфікаваны і запатэнтаваны, а на індывідуальныя прадукты можна наносіць сертыфікаты ў адпаведнасці з патрабаваннямі заказчыка.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.