| Памер | 126,2*182,2*271,5 мм |
| Матэрыял | ПП пластык |
| Колер | Белы |
| Ёмістасць | 1000 мл |
| Блок харчавання | Батарэйкі AA/18650 і USB-электрыка |
| Уключыць | дазатар x1 |
| USB-кабель х1 | |
| Кіраўніцтва x1 | |
| Падтрымліваючая спражка x1 | |
| Шрубы для мацавання на сцяне x2 | |
| Паддон для кропель х1 | |
| Варонка x1 | |
| Латок для задняй крышкі x1 | |
| Колькасць у скрынцы | 12 шт./скрынка |
| Памер галоўнай скрынкі | 57×44,5×33,5 см |
| Вага | 12,2 кг/кардон |
| Заўвагі | батарэйкі і USB-адаптар не ўваходзяць у камплект |


Асаблівасці:
Аўтаматычны датчык: бескантактавы дазатар мыла для рук прызначаны для дэзінфікуючага сродку для рук, геля або спірту і забяспечвае аўтаматычнае дазаванне спрэю, што дазваляе хутка і лёгка дэзінфікаваць рукі і выключае перакрыжаванае забруджванне.
Розныя магчымасці размяшчэння: яго можна размясціць на працоўным стале, а таксама замацаваць на сцяне або штатыве, што зручна выкарыстоўваць у розных месцах.
Працуе ад батарэек і мае магчымасць зараджаць: гэты дазатар мыла для спірту сілкуецца ад 4 батарэек тыпу АА або 2 батарэек тыпу 18650, а таксама можа падключацца праз кабель тыпу C. (Адаптар для зарадкі і батарэйкі не ў камплекце)
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць дазатар, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.