Відэа
Спецыфікацыя
| Нумар тавару: | DAZ-BOX |
| Памер прадукту: | 410x200x120 мм |
| Колер: | Срэбра |
| Ёмістасць: | 2500 мл |
| Матэрыял: | Метал з парашковым пакрыццём |
| Час выдачы: | 0,2-0,5 с |
| Адлегласць выдачы | 1,5-3 цалі |
| Усталёўка: | Настольная/насценная/падстаўка |
| Тып помпы: | Кропля/спрэй/пена (па жаданні) |
| Электразабеспячэнне 1: | Электрычны пастаянны ток |
| Электразабеспячэнне 2: | 4 батарэі памеру C |
| Шырокі тэрмін службы батарэі: | >30 000 цыклаў |
| Сертыфікат | CE, RoHS, FCC |
| Упакоўка: | 1 шт./карычневая скрынка; 2 шт./кардонная скрынка |
| Памер кардоннай скрынкі: | 45,5X25X18,5 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 2,80/3,15 кг |
| Спіс рэчаў | |
| дыспенсер | 1 |
| USB-кабель | 1 |
| Ручны | 1 |
| Падтрымліваючая спражка | 1 |
| Шрубы для мацавання на сцяне | 2 |

Часта задаваныя пытанні
Пытанне: Ці можам мы заказаць толькі ўзоры для тэставання перад афармленнем замовы?
A: Вядома, узор замовы прымальны для нас.
Пытанне: Які спосаб аплаты вы прымаеце?
A: Стандартныя ўмовы: T/T загадзя. Вялікая сума: L/C па прад'яўленні.
Невялікая сума, напрыклад, плата за ўзор: Paypal і Western Union.
Пытанне: Як вы звычайна адпраўляеце тавар? І колькі часу займае дастаўка?
A: Для ўзораў і невялікіх заказаў, экспрэс-дастаўка звычайна займае 3-5 дзён. Для вялікіх заказаў, калі вам патрэбна тэрміновая дастаўка, мы можам адправіць тавар паветраным транспартам. Калі вы хочаце зэканоміць на дастаўцы, мы можам адправіць іх морам, што зойме каля 30-50 дзён у залежнасці ад пункта прызначэння.
Пытанне: Ці магу я размясціць наш лагатып на прадукце і ўпакоўцы? Як мне гэта зрабіць?
A: Калі ласка, прадастаўце файлы лагатыпаў высокага разрознення і патрабаванні, мы зробім для вас чарцяжы для пацверджання. Пасля атрымання вашага пацверджання мы зробім 2-3 узоры для паўторнага пацверджання.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.