Відэа
Спецыфікацыя
| Нумар тавару: | Нержавеючая сталь F1303 |
| Памер прадукту: | 120x120x260 мм |
| Колер: | Белы |
| Ёмістасць: | 1000 мл |
| Матэрыял: | Нержавеючая сталь |
| Пляшка: | Шматразовы |
| Вага прадукту: | 1,25 кг |
| Харчаванне ад: | Акумулятар памеру 4*C або адаптар 110 В/220 В |
| Усталёўка: | Насценны/падлогавы мантаж |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дазаванне помпы: | 1-вадкасны помпа: 1 мл кожны раз |
| 2-пенны помпа: 0,8 мл кожны раз | |
| 3-распыляльны помпа: 0,8 мл кожны раз | |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Упакоўка: | 1 шт./карычневая скрынка; 15 шт./кардонная скрынка |
| Памер кардоннай скрынкі: | 65,5X41X29 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 19,50/20,50 кг |
Спіс рэчаў:
Дыспенсер x1
USB-кабель х1
Кіраўніцтва x1
Падтрымліваючая спражка x1
Шрубы для мацавання на сцяне x2
Прымяненне:
Аўтаматычны бескантактавы дазатар мыла Siweiyi шырока выкарыстоўваецца для дэзінфекцыі рук у дома, офісе, гасцініцы, гандлёвым цэнтры, школе, бальніцы і г.д., даступны для індывідуальнага і грамадскага выкарыстання.
Часта задаваныя пытанні
Пытанне: Ці гарантавана якасць?
A: У нас больш за 10 гадоў вопыту вытворчасці і продажаў, і на ўсю прадукцыю распаўсюджваецца гарантыя 12 месяцаў.
Пытанне: Ці можам мы заказаць толькі ўзоры для тэставання перад афармленнем замовы?
A: Вядома, узор замовы прымальны для нас.
Пытанне: Які спосаб аплаты вы прымаеце?
A: Стандартныя ўмовы: T/T загадзя. Вялікая сума: L/C па прад'яўленні.
Невялікая сума, напрыклад, плата за ўзор: Paypal і Western Union.
Пытанне: Як вы звычайна адпраўляеце тавар? І колькі часу займае дастаўка?
A: Для ўзораў і невялікіх заказаў, экспрэс-дастаўка звычайна займае 3-5 дзён. Для вялікіх заказаў, калі вам патрэбна тэрміновая дастаўка, мы можам адправіць тавар паветраным транспартам. Калі вы хочаце зэканоміць на дастаўцы, мы можам адправіць іх морам, што зойме каля 30-50 дзён у залежнасці ад пункта прызначэння.
Пытанне: Ці прымаеце вы OEM і ODM?
A: Так, мы можам наладзіць прадукты, этыкеткі, упакоўку.
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.