Відэа
Асаблівасці:
Вымярэнне тэмпературы на вялікіх адлегласці: дзякуючы высакаякаснаму датчыку ўнутры, тэрмометр з дазатарам для вадкага мыла K9 Pro F можа кантраляваць тэмпературу да 3 м, што вельмі падыходзіць для выкарыстання ў грамадскіх месцах, такіх як школы, гасцініцы, бальніцы, гандлёвыя цэнтры і г.д.
Насценны стыль: насценны аўтаматычны дазатар дэзінфікуючага сродку добра працуе, каб падтрымліваць чысціню і беспарадак на стальніцы.
Працуе ад батарэек і можа зараджацца: гэты дазатар мыла для спірту працуе ад батарэек тыпу АА або 18650, а таксама можа працаваць ад адаптара. (Адаптар для зарадкі і батарэйкі не абсталяваны).
Зручна і гігіенічна: проста паднясіце руку пад датчык, каб запусціць аўтаматычны дазатар мыла, вы можаце эфектыўна пазбегнуць перакрыжаванага заражэння, не дакранаючыся да дазатара мыла. Падыходзіць для грамадскіх месцаў, такіх як офісы, гасцініцы, бальніцы, медыцынскія ўстановы, школы і г.д. Ён адначасова вымярае тэмпературу рук і ілба.


| Нумар тавару: | K9 Pro F |
| Памер прадукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напружанне: | 5 В 2 А |
| Ёмістасць: | 1200 мл |
| Вымярэнне адлегласці: | 3m |
| Гучнасць гуку: | 1-4 узроўняў Рэгуляваны |
| Дазаванне: | 0,1-2 мл рэгуляваны |
| Усталёўка: | Насценны, настольны, штатыў |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дыяпазон вымярэнняў: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Тэмпература сігналізацыі: | Рэгуляваны |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляцыя на 18 мовах: | |
| Кітайская, англійская, іспанская, японская, партугальская, карэйская, нямецкая, французская, руская, італьянская, арабская, турэцкая, тайская, камбаджыйская, інданезійская, бенгальская, хіндзі, в'етнамская | |
| Упакоўка: | 1 шт./каляровая скрынка; 9 шт./кардонная скрынка |
| Каляровая скрынка ўключае: | Дазатар х1, USB-кабель х1, Інструкцыя па эксплуатацыі х1, Спражка для мацавання х1, Шрубы для мацавання да сцяны х2, Паддон для кропель х1, Варонка х1, Задняя вечка паддона х1, Колькасць у скрынцы: 9 шт./скрынкаПамер галоўнай скрынкі: 49x495x35 смВага: 11,6 кг/кардонная ўпакоўка Заўвагі: батарэйкі і USB-адаптар не ўваходзяць у камплект |
| Памер каляровай скрынкі: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Памер кардоннай скрынкі: | 49x495x35 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Нумар тавару: | K9 Pro F |
| Памер прадукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напружанне: | 5 В 2 А |
| Ёмістасць: | 1200 мл |
| Вымярэнне адлегласці: | 3m |
| Гучнасць гуку: | 1-4 узроўняў Рэгуляваны |
| Дазаванне: | 0,1-2 мл рэгуляваны |
| Усталёўка: | Насценны, настольны, штатыў |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дыяпазон вымярэнняў: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Тэмпература сігналізацыі: | Рэгуляваны |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляцыя на 18 мовах: | |
| Кітайская, англійская, іспанская, японская, партугальская, карэйская, нямецкая, французская, руская, італьянская, арабская, турэцкая, тайская, камбаджыйская, інданезійская, бенгальская, хіндзі, в'етнамская | |
| Упакоўка: | 1 шт./каляровая скрынка; 9 шт./кардонная скрынка |
| Каляровая скрынка ўключае: | Дазатар х1, USB-кабель х1, Інструкцыя па эксплуатацыі х1, Спражка для мацавання х1, Шрубы для мацавання да сцяны х2, Паддон для кропель х1, Варонка х1, Задняя вечка паддона х1, Колькасць у скрынцы: 9 шт./скрынкаПамер галоўнай скрынкі: 49x495x35 смВага: 11,6 кг/кардонная ўпакоўка Заўвагі: батарэйкі і USB-адаптар не ўваходзяць у камплект |
| Памер каляровай скрынкі: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Памер кардоннай скрынкі: | 49x495x35 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.