Відэа
Спецыфікацыя
| Нумар тавару: | K9 Pro Plus |
| Памер прадукту: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напружанне: | 5 В 2 А |
| Ёмістасць: | 1200 мл |
| Вымярэнне адлегласці: | 2-10 см |
| Гучнасць гуку: | 1-4 узроўняў Рэгуляваны |
| Дазаванне: | 0,1-2 мл рэгуляваны |
| Усталёўка: | Насценны, настольны, штатыў |
| Тып помпы: | Дадаткова (распыляльнік/кропельніца/пенны помпа) |
| Дыяпазон вымярэнняў: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Тэмпература сігналізацыі: | Рэгуляваны |
| Сертыфікат: | CE, ROHS, FCC |
| Трансляцыя на 18 мовах: | |
| Кітайская, англійская, іспанская, японская, партугальская, карэйская, нямецкая, французская, руская, італьянская, арабская, турэцкая, тайская, камбаджыйская, інданезійская, бенгальская, хіндзі, в'етнамская | |
| Упакоўка: | 1 шт./каляровая скрынка; 9 шт./скрынка |
| Каляровая скрынка ўключае: | Дыспенсер х1, USB-кабель х1, інструкцыя х1, падтрымліваючая спражка х1 Шрубы для мацавання на сцяне x2 Паддон для кропель х1 Варонка x1 Латок для задняй крышкі x1 Колькасць у скрынцы: 9 шт./скрынка Памер галоўнай скрынкі: 49x49x36 см Вага: 11,6 кг/кардонная ўпакоўка Заўвагі: батарэйкі і USB-адаптар не ўваходзяць у камплект |
| Памер каляровай скрынкі: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Памер кардоннай скрынкі: | 49x495x36 см |
| ПнЗ/ПдЗ: | 9,45/11,60 кг |
Асаблівасці:
1. Можна размясціць на працоўным стале, сцяне, штатыве
2. Падтрымлівае 18 моў
3. Крыніцы харчавання: USB, 4 батарэі тыпу АА або 2 батарэі тыпу 18650
4. Патэнт, які належыць вам, CE, ROHS, FCC
5. Мультыфорсункі: распыленне, кропля, пена
7. Даступныя OEM і ODM


Абслугоўванне кліентаў:
1. На ваш запыт адносна нашай прадукцыі або цаны будзе дадзены адказ на працягу 24 гадзін.
2. Працягвайце інфармаваць нашых кліентаў аб вытворчым працэсе і пры неабходнасці дапамагаць арганізоўваць праверку якасці.
3. Аднагадовая гарантыя і адказнае пасляпродажнае абслугоўванне.
4. Прафесійная каманда продажаў і інжынераў, каб забяспечыць добры вопыт пакупкі.
Забеспячэнне якасці:
1. Кожны вытворчы працэс правяраецца нашай камандай кантролю якасці
2. Якасць гарантуецца прафесійным інжынерам
3.CE, FCC, ROHS сертыфікаты зацверджаны і маюць уласныя патэнты
4. Гарантыя на адзін год
З моманту свайго заснавання наша фабрыка распрацоўвае прадукцыю першага сусветнага класа, прытрымліваючыся прынцыпу
якасць перш за ўсё. Нашы прадукты заваявалі выдатную рэпутацыю ў галіне і карыстаюцца каштоўным даверам сярод новых і старых кліентаў.